Vademecum wiedzy górniczej

Opublikowano: wtorek, 1, kwiecień 2014 09:31

Fundacja wydała ksiązeczkę - Vademecum wiedzy górniczej w formacie A6 (kieszonkowy), 130 str. w cenie 10,00 zł. brutto. Vademecum zawiera najbardziej aktualne i niezbędne informacje wybrane z przepisów górniczych , które każdy pracownik zakładu górniczego powinien znać i stosować w swojej codziennej pracy.
aj wpisz treść.
Zapraszamy do zakupu.

Zegar z logo ZZG w Polsce

Opublikowano: piątek, 23, sierpień 2013 11:22
Fundacja posiada w swojej ofercie ZEGAR ścienny z logo ZZG w Polsce (śred. 29 cm) w cenie 38,00 zł. brutto.

Program komputerowy „Związkowiec”

Opublikowano: poniedziałek, 10, wrzesień 2012 08:44

Fundacja Na Rzecz Integracji Środowisk Pracowniczych i Tworzenia Miejsc Pracy przy współpracy z firmą informatyczną przygotowała specjalny program komputerowy „Związkowiec”, który pozwoli organizacjom związkowym na łatwe i przejrzyste zarządzanie informacjami o członkach związku w danej organizacji.

- Proponowany program jest przejrzysty i funkcjonalny. Umożliwia on prowadzenie w jednym miejscu, w prostej postaci dokładnych kartotek związkowców, ich dzieci, kartoteki emerytów, a przede wszystkim pozwala na łatwe wyszukiwanie informacji o członkach związku oraz na generowanie wydruków na podstawie zawartych w aplikacji informacji, a nawet bezpośrednio spod aplikacji wysyłania wiadomości elektronicznej (e-mail). Każda aplikacja powinna być przydatną i dającą wymierne korzyści, pomocą w pracy – chwali nową propozycję fundacji na łamach „Górnika” jej prezes Andrzej Mol. Możliwości jakie posiada program „Związkowiec 1.0” zostały stworzone przy współpracy z członkami ZZG w Polsce, dzięki czemu eliminuje realne problemy, jakie pojawiają się w codziennej pracy ludzi zarządzających pracą oddziału. W załączniku szersza informacja o programie. Program jest do nabycia w siedzibie fundacji.

Koszt płytki z programem i instrukcją obsługi programu wynosi 490,00 zł brutto.

Fundacja zaprasza do skorzystania z nowej propozycji.

Program Ochrony Prawnej

Opublikowano: poniedziałek, 10, wrzesień 2012 08:38

Fundacja Na Rzecz Integracji Środowisk Pracowniczych i Tworzenia Miejsc Pracy zaprasza zakładowe organizacje związkowe i członków ZZG w Polsce do udziału w Programie Ochrony Prawnej świadczonej przez firmę CDO24. Jak mówi Andrzej Mol – prezes Fundacji - to idealne dopełnienie oferty związkowej dla pracowników – czytamy w „Górniku” nr 16.

Dzięki współpracy Fundacji z firmą CDO 24 Sp. z o.o. uczestnicy Programu Ochrony Prawnej będą mogli przez np. 1-roczny okres objęcia ochroną otrzymywać wsparcie konsultantów i prawników w nieograniczonej liczbie spraw, z zakresu objętego umową, które obejmie wybrany Pakiet ochronny.