Program Ochrony Prawnej

Opublikowano: poniedziałek, 10, wrzesień 2012 08:38

Fundacja Na Rzecz Integracji Środowisk Pracowniczych i Tworzenia Miejsc Pracy zaprasza zakładowe organizacje związkowe i członków ZZG w Polsce do udziału w Programie Ochrony Prawnej świadczonej przez firmę CDO24. Jak mówi Andrzej Mol – prezes Fundacji - to idealne dopełnienie oferty związkowej dla pracowników – czytamy w „Górniku” nr 16.

Dzięki współpracy Fundacji z firmą CDO 24 Sp. z o.o. uczestnicy Programu Ochrony Prawnej będą mogli przez np. 1-roczny okres objęcia ochroną otrzymywać wsparcie konsultantów i prawników w nieograniczonej liczbie spraw, z zakresu objętego umową, które obejmie wybrany Pakiet ochronny.